Zgjidhet finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

Gjatë kësaj jave një televotim ka qenë i hapur për finalistin e dytë.

Në televotim kanë qenë Meritoni dhe Juli, shkruan lajmi.net.Ad Image

Finalisti i dytë i ‘Big Brother VIP Albania 3’ është zgjedhur Juli.

Ndërkohë, ky prajm është karakterizuar me shumë debate mes banorëve./Lajmi.net/

YouTube player