Meritoni Mjekiqi mes lotëve tregon vështirësitë që ka kaluar gjatë jetës se tij

Meriton Mjekiqi ka rrëfyer historinë e jetës së tij, ku emocionoi të gjithë banorët e tjerë.

Ai ka treguar që si fëmijë ka kryer një operacion në fyt dhe si pasojë zëri i tij tingëllon me ndryshe, shkruan lajmi.net.Ad Image

Banori në mes lotëve ka treguar vështirësitë që ka kaluar në jetë dhe ëndrrën e babait të tij.

Babai i tij i kishte thënë që të bëhet pjesë e televizionit, gjë që ai tashme e ka realizuar.

Moderatori ka treguar që ndjen shumë mall për djalin e tij dhe familjarët e tij./Lajmi.net/

YouTube player