Meriton Mjekiqi takon dy vëllezërit dhe motrën: Sfidohet nga ‘Vëllai i Madh’ duke qëndruar i ngrirë

Banori i Big Brother VIP Albania, Meriton Mjekiqi sonte në prajm ka treguar linjën e jetës së tij.

Pas kësaj ai është befasuar nga dy vëllezërit dhe motra e tij, shkruan lajmi.net.Ad Image

Ai është sfiduar duke qëndruar i ngrirë dhe duke mos lëvizur.

Meritoni është parë shumë i emocionuar dhe gjatë gjithë kohës ka qarë.

Vëllezërit e tij e kanë motivuar të vazhdojë lojën dhe janë shprehur se ata janë krenar për të.

Pas sfidës Meritoni ka përqafuar të gjithë dhe ju ka thënë që i don shumë./Lajmi.net/

YouTube player