Fansat dërgojnë dron për Luizin mbi shtëpinë e “BBVA”, produksioni fut banorët brenda

Luizi mbrëmjen e kaluar u “kryqëzua” nga banorët dhe publiku, pas rrëfimit të sëmundjes.

Ai ka kryer analizat “live” teksa rezultoi me shëndet të plotë, shkruan lajmi.net.Ad Image

E ditën e sotme ai ka pranuar një dron nga fansat e tij.

“Si i thuhet luanit shqip, Luiz”, shkruhet në dronë.

Por kryesorja këtu është se teksa parakalon mbi oborr, produksioni ua ndalon banorëve ta shikojnë teksa i urdhëron të shkojnë në dhomën e gjumit./Lajmi.net/

@albanianalbanian08♬ original sound – da plug. 🐍😍