Edoni flet sërish për ofertat e çmendura që merr në “Instagram”

Edoni apo Victoria Owns është komentuar qysh nga hyrja e tij në “Big Brother VIP Kosova”.

Ai ka folur shumë brenda “BBVK”, rreth eksperiencave të tij jetësore, shkruan lajmi.net.

Të njëjtë gjë e ka folur edhe sot.

Ai ka shpjeguar se ofertat që ai pranon nuk janë që të kryejë akte, por veprime të çuditshme.

Ndryshe, Edoni është i nominuar për të premten, dhe nuk e ka përjetuar edhe mirë këtë./Lajmi.net/