“Po, bravo, vazhdo” – Efi pas daljes nga BBVA përplaset me motrën e Olta Gixharit

Edhe pas daljes nga Big Brother Vip Albania, Efi nuk i ka ndalur përplasjet. E ftuar në një emision në Top Channel, ajo ka vazhduar përplasjet me motrën e Olta Gixharit, Gertën, shkruan lajmi.net. “Të gjitha gjërat që i kisha menduar atje brenda, aty jemi ne. Do shtiresh një javë,

Read More

Olta-Teas: Po dole, më prish punë

Sonte është “prime” i radhës i “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të martë do të ketë eliminim, shkruan lajmi.net. Tea, Efi, Bjordi apo Armalo, janë në nominim dhe njëri nga të katërt largohet sonte nga shtëpia. Olta dhe Tea e kanë diskutuar eliminimin e sontëm. SIpas Oltës asaj

Read More

Arbana i reagon ashpër Oltës: Nuk ke të drejtë të flasësh për askënd dhe t’i përmendish gjërat jashtë

Olta gjatë javës ka folur ashpër drejt Luizit, teksa ka thënë edhe gjërat e rënda. Ajo ka thënë se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin nga jashtë, shkruan lajmi.net. Lidhur me këtë ka reaguar ashpër moderatorja e “BBVA”, Arbana Osmani. Ajo e ka quajtur të shëmtuar këtë. Madje ajo

Read More

Efi: Luizi është lideri im, është shefi im pikë

Efi dhe Olta kanë pasur debate të forta gjatë javës. Lidhur me këtë kanë diskutuar edhe sonte në “prime”, shkruan lajmi.net. E gjitha kjo niset nga shoqëria e krijuar mes Efit dhe Luizit. Edhe sonte në “prime” Efi ka potencuar raportin e saj me Luizin. Ajo ka thënë se Luizi

Read More

Tha se di shumë gjëra për Kiarën, shoqja e ngushtë e saj i reagon Oltës

Olta Gixhari ditën e djeshme ka pasur debate të forta me Luizin. Mes debate ajo ka kërcënuar Luizin me Kiarën teksa është shprehur se di shumë gjëra për të, shkruan lajmi.net. “Do i nxjerr të gjitha gjërat që di për Kiarën. Tirana është e vogël. Kam arsenal, di gjëra plot.”,

Read More

Verified Olta-Teas: Po dole, më prish punë

Sonte është “prime” i radhës i “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të martë do të ketë eliminim, shkruan lajmi.net. Tea, Efi, Bjordi apo Armalo, janë në nominim dhe njëri nga të katërt largohet sonte nga shtëpia. Olta dhe Tea e kanë diskutuar eliminimin e sontëm. SIpas Oltës asaj

Read More

Efi, Tea, Maestro apo Bjordi, kush duhet të vazhdojë garën në “BBVA”?

Prime i radhës mbahet sonte në “Big Brother VIP Albania 2”. Edhe këtë të martë një nga banorët do të eliminohet, shkruan lajmi.net. Në nominime janë Efi, Tea, Maestro apo Armaldo dhe Bjordi. Njëri nga këta katër banorë lëshon sonte shtëpinë. Efi dhe Maestro konsiderohen në grupin e Luizit, ndërsa

Read More

Dafina-Xhulit: Të gjithë dimë të gatuajmë, unë jetoj vetëm në Prishtinë që kur isha 14 vjeçe

Konkurrentja më e re e formatit televiziv “Big Brother VIP Kosova”, Dafina Dauti në një debat e sipër mbi sjelljet e Xhulit në kuzhinë ka zbuluar një fakt interesant rreth vetes së saj. Përderisa po fliste për përgatitjen e ushqimit dhe kuzhinës në përgjithësi, Dafina ka thënë se “të gjithë

Read More

Stresi përmendi sëmundjen e Keisit, Vedati: Pse ke hyrë në “BBVK” nëse ajo ka nevojë për ty

Stresi përmendi Keisin sërish pas një debati me Xhulin ku kjo e fundit e nisi. Reperi tha se ka hyrë në “BBVK” për të fituar atë pasi ajo ka nevojë për të pasi ajo vuan nga dy tumore në kokë, shkruan lajmi.net. Lidhur me këtë ka reaguar edhe Vedati. Vedati

Read More

Përplasja Xhuli-Himena, Atdheu: Unë nuk jam pronë e askujt

Kur Xhuli e ka parë Atdheun dhe Himenën të afruar, duket se nuk e ka pritur mirë. Ajo i ka thënë Himenës që të mos hy në territorin e saj, shkruan lajmi.net. E pas kësaj, Atdheu është shprehur se nuk është pronë e askujt. Ndryshe, Xhuli dhe Atdheu kanë treguar

Read More