Artani thotë se Stresi ka menduar se do të jetë i preferuari i publikut

Mbrëmjen e kaluar, publiku ka votuar tre banorët më të preferuar.

Getinjo, Xhuli dhe Arta, ishin më të votuarit, shkruan lajmi.net.

E ditën e sotme banorët kanë diskutuar lidhur me këtë.

Artani ishte ai i cili u shpreh se Stresi kishte pritur të ishte i preferuari i publikut./Lajmi.net/