Artani dhe Xhuli flasin për Shotën: Ka menduar që do të shkojë në finale

Artani dhe Xhuli kanë folur sot për daljen e Shotës dhe për Stresin.

Artani tha se reperi nga Shqipëria ka menduar se do të dalë i preferuari i publikut, gjë që nuk ndodhi, pasi të preferuarit u shpallën Xhuli, Getinjo dhe Arta, shkruan lajmi.net.

E ndër të tjera ata kanë folur edhe për Shotën e cila u eliminua mbrëmë.

Ata u shprehën se ajo kishte menduar se do të shkonte në finale./Lajmi.net/