Horoskopi për ditën e premte, 18 Gusht 2023

Dashi Do luftoni fort sot për ta larguar rutinën nga jeta juaj ne çift dhe do ndiheni me mire për këtë fakt. te dy do tregoheni me te hapur dhe do provoni eksperienca te reja. Beqaret edhe pse do mërziten mjaft për shkak te vetmisë nuk duhet te dorëzohen apo

Xavi e lavdëron transferin e ri të Barcelonës: Është shumë i rëndësishëm për ne

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka thënë se është i lumtur me fitoren ndaj Osasunës. Barça mbrëmë mundi Osasunën (2-1), në kuadër të La Ligës. Strategu katalonas pas ndeshjes lavdëroi transferimin e ri të ‘Blaugranave’ Joao Felix. Xavi tha se portugezi është një lojtar i rëndësishëm për skuadrën e tij.